Přehled

Jaguar XE

Od 1 424 163 Kč vč. DPH

Nový Jaguar XE přináší vylepšený design exteriéru, luxusní interiér a moderní technologie. Vzhled Jaguaru XE je ještě sebevědomější díky tenčím diodovým světlometům s výraznou grafikou. Zcela nový luxusní interiér nabízí spoustu technologií, více kvality a zároveň více pohodlí pro všechny cestující.

Každá část kabiny byla vylepšena s důrazem na detail, nabídku odkládacích prostor a pohodlí pasažérů. Toto provedení zdůrazňuje svůj sportovní charakter díky vylepšené paletě motorizací a ovladačům převzatým přímo z modelu F-TYPE.

Schopnosti

ROZDĚLOVÁNÍ TOČIVÉHO MOMENTU

ROZDĚLOVÁNÍ TOČIVÉHO MOMENTU

Dokonalé rozdělování točivého momentu mezi jednotlivá kola. Systém poskytuje větší jistotu při řízení podporou agility a stability vozu při průjezdu zatáčkami.

DYNAMICKÁ KONTROLA STABILITY

DYNAMICKÁ KONTROLA STABILITY

Systém dynamické kontroly stability se aktivuje, když je nutné snížit točivý moment motoru a použít brzdy, čímž omezuje nedotáčivé nebo přetáčivé chování a zajišťuje tak suverénní a podmanivou jízdu.

POHON VŠECH KOL

POHON VŠECH KOL

Systém pohonu všech kol (AWD) modelu XE zlepšuje výkon a ovládání vozidla. Využívá software Intelligent Driveline Dynamics (IDD), který analyzuje stávající podmínky na silnici a rozděluje výkon mezi kola, aby zajistil dynamické jízdní vlastnosti na každém povrchu.

ADAPTIVE SURFACE RESPONSE

ADAPTIVE SURFACE RESPONSE

Adaptive Surface Response (AdSR) pro jízdu v terénu funguje v kombinaci s pohonem všech kol a zajišťuje plynulou jízdu v náročných podmínkách. Technologie AdSR rozpozná rozdíl mezi povrchy, flexibilně přizpůsobí odezvu plynového pedálu modelu XE a díky tomu umožní stabilní jízdu po různých površích, jako je tráva, štěrk nebo sníh.

ALL SURFACE PROGRESS CONTROL

ALL SURFACE PROGRESS CONTROL

Systém Jaguar All Surface Progress Control (ASPC) je tempomat pro pomalou jízdu, který pomáhá udržovat stabilní rychlost v situacích s nízkou trakcí.

DŮMYSLNÉ ODPRUŽENÍ

DŮMYSLNÉ ODPRUŽENÍ

Kultivované systémy zavěšení předních a zadních kol dotvářejí dynamické schopnosti modelu XE. Pasivní sportovní podvozek2 nabízí tužší pružiny a jedinečné vyladění elektrického posilovače řízení, které přispívají k agilním jízdním vlastnostem modelu XE.

Nabídka vozů

Logo
Skladové
 • Ojeté
 • 120 kW
 • nafta
 • 1999 ccm
 • sedan
 • světle hnědá metalíza
2016
101 387 Km
Jaguar XE 20d PRESTIGE AUT
Cena vč. DPH:
369 000 Kč
Cena vč. DPH:
369 000 Kč
bez DPH:
304 959 Kč
Logo
Skladové
 • Ojeté
 • 147 kW
 • benzin
 • 1997 ccm
 • sedan
 • šedá
2019
76 240 Km
Jaguar XE 20t R-SPORT Aut
Cena vč. DPH:
549 000 Kč
Cena vč. DPH:
549 000 Kč
bez DPH:
453 719 Kč
Logo
Skladové
 • Ojeté
 • 150 kW
 • nafta
 • 1998 ccm
 • sedan
 • šedá metalíza
2022
23 081 Km
Jaguar XE D200 R-DYNAMIC AWD S
Cena vč. DPH:
979 000 Kč
Cena vč. DPH:
979 000 Kč
bez DPH:
809 091 Kč
Logo
24%
Předváděcí
24 Předváděcí
 • Nové
 • 221 kW
 • benzin
 • 1997 ccm
 • sedan
 • červená
2023
11 500 Km
Jaguar XE P300 R-DYNAMIC HSE AWD AUT
Cena vč. DPH:
1 449 000 Kč
Cena vč. DPH:
1 449 000 Kč
bez DPH:
1 197 521 Kč
původní cena vč. DPH:
1 908 946 Kč
Sleva 24%
459 946 Kč
Více vozů

VYLEPŠENÝ DESIGN EXTERIÉRU

Přední část Jaguaru XE získala nový vzhled díky upravenému nárazníku a širší masce chladiče. Ta nabízí přepracované mřížkování se zakulaceným profilem. Vizuálně se tak vůz blíží Jaguaru I-PACE, což dále zvýrazňuje jeho design. Také zadní část automobilu byla přepracována. Zahrnuje nový zadní nárazník a zadní difuzor, čímž došlo ke zdůraznění šířky i dynamického charakteru vozu a současně ke zlepšení aerodynamiky.

Dynamický charakter automobilu je ještě výraznější u modelů v provedení R-Dynamics. Ty zahrnují výběr klíčových dílů, díky kterým se odlišují od základní varianty.

PRÉMIOVÉ MATERIÁLY A PROPRACOVANÉ DETAILY

Zbrusu nový interiér modelu XE přináší větší využití jemných materiálů. Přepracované výplně dveří, boky středové konzole, kaplička přístrojového šítu a vrchní část palubní desky dostaly prémiové materiály. Použití luxusní dýhy bylo rozšířeno až do zadní části kabiny.

Dojem luxusu podtrhuje v interiéru příchod multimediálního systému Touch Pro Duo sdesetipalcovou obrazovkou, který se dříve představil u elektrického modelu I-PACE. Tento intuitivní systém používá kombinaci dvou dotykových obrazovek s vysokým rozlišením, kapacitních senzorů a fyzických ovladačů určených k ovládání klíčových funkcí automobilu.

ÚSPORNÉ MOTORY S VYSOKÝM VÝKONEM

Základem sportovního charakteru Jaguaru XE je hliníková konstrukce, která je robustní, ale zároveň lehká. Hliníkové slitiny jsou použity až na 75 % karoserie Jaguaru XE.

Prověřený pohon zadních a všech kol doplňují nejmodernější motory. Zákazníci si mohou vybrat z nabídky obsahující tři moderní zážehové a naftové motory řady Ingenium. Zájemci o sportovní svezení mají k dispozici zážehovou jednotku Ingenium disponující výkonem 300 koní. Ta poskytuje v kombinaci s pohonem všech kol zrychlení z nuly na 100 km/h za 5,7 s. K dispozici je také zážehový motor Ingenium o výkonu 250 koní, zatímco úsporný dieselový agregát o objemu 2.0 l disponuje parametry 180 koní a 430 Nm a jeho spotřeba paliva začíná na hodnotě 4,9 l/100 km.

JAGUAR CARE: 3 ROKY JÍZDY BEZ STAROSTÍ

Jaguar XE je nabízen včetně programu zákaznické péče Jaguar Care, který zahrnuje tříletou záruku a pravidelné servisní prohlídky po dobu tří let bez omezení ujetých kilometrů a bez jakýchkoli dodatečných nákladů.

Více o Jaguar Care

INTUITIVNÍ TECHNOLOGIE

Nový multimediální systém Touch Pro Duo je stejně jako digitální přístrojový štít plně nastavitelný a intuitivní. Navíc využívají displej o velikosti 12,3 palce. Tyto novinky jako první nabídl elektrický Jaguar I-PACE.

Technologie Smart Setting využívá umělou inteligenci k automatickému učení preferencí jednotlivých řidičů. Jde o nastavení sedadla, zrcátek, audiosystému nebo klimatizace.

Jaguar XE přichází s vnitřním zpětným zrcátkem ClearSight, které za všech okolností poskytuje ideální výhled za vůz.

Konfigurátor

Technologie

APLIKACE REMOTE

APLIKACE REMOTE

Mějte XE pod kontrolou bez ohledu na to, kde se nacházíte. Aplikace Remote umožňuje kontrolovat hladinu paliva, zjistit polohu vozidla a snadno získat přístup k zámkům, osvětlení a klimatizaci.

INCONTROL APPS

INCONTROL APPS

Systém InControl nabízí řadu interaktivních aplikací, které obohacují zážitek z jízdy. Vychutnejte si tisíce skladeb, programy na vyžádání a podcasty.

CONNECTED NAVIGATION PRO

CONNECTED NAVIGATION PRO

Dostávejte zprávy o dopravě v reálném čase a informujte své přátele o čase příjezdu. Online služby pro navigační systém Connected Navigation Pro2 zahrnují navigaci ode dveří ke dveřím z chytrého telefonu, satelitní pohled a dostupnost parkovacích míst.

ONLINE PACK

ONLINE PACK

Připojení pro všechny cestující zajistí paket Online Pack2, který obsahuje 4G Wi-Fi hotspot nabízející připojení až pro osm zařízení. Paket rovněž obsahuje systém Smart Settings určený k individuálnímu přizpůsobení jízdního komfortu.

SECURE TRACKER

SECURE TRACKER

Na přání dodávaná aplikace Secure Tracker3 oznámí v případě odcizení monitorovacímu středisku polohu vašeho XE, aby bylo možné vůz co nejrychlejší vyhledat.

TOUCH PRO

TOUCH PRO

Elegantní informační a zábavní systém Touch Pro2 s úhlopříčkou 10“ poskytuje velké množství informací a zábavy. Systém Touch Pro nabízí přizpůsobitelné domovské obrazovky, rychlejší reakce a hlasové ovládání.