Nový Defender posouvá luxusní dobrodružství do nových výšin

Defender díky řadě vylepšení napříč celou modelovou řadou posouvá luxusní dobrodružství na novou úroveň. Uvedení nové 110 Sedona Edition a zjednodušených stupňů výbavy pak usnadňuje výběr dokonalého Defenderu.

Nový Signature Interior Pack přináší větší pohodlí cestujících a pro zákazníky Defenderu 130 je uveden nový luxusní Captain Chairs Pack. Nová varianta sedadel pro druhou řadu zvyšuje komfort cestujících díky dvěma samostatným luxusním sedadlům s loketními opěrkami po obou stranách a pohodlnými křídlovými opěrkami hlavy. Ulička mezi nimi umožňuje elegantní přístup ke třetí řadě sedadel.

„Naše vize je již tak vynikající Defender neustále zlepšovat, můžete s ním jet kamkoli a dělat cokoli. Uvedení nové 110 Sedona Edition a rozšíření možností výbavy interiéru znamená, že naši zákazníci nyní mají větší výběr než kdykoli předtím. Díky novým kapitánským sedadlům v Defenderu 130 nyní může až sedm osob cestovat ve větším pohodlí jak při velkolepých dobrodružstvích, tak při lokálních expedicích,“ řekl Mark Cameron, výkonný ředitel značky Defender.

Nový Defender 110 Sedona Edition

Inspirací pro barvu nové 110 Sedona Edition se stala oblast Sedona v Arizoně, místo plné dobrodružství, úchvatných přírodních krás a útěků ze všedních dní. Přirozený sytě červený odstín jejích pískovcových útvarů bohatých na železo byl použit pro exkluzivní novou edici Defenderu.

Červenou karoserii Defenderu 110 Sedona Edition doplňuje rozšířený Black Pack s nápisem Defender, maskou chladiče a ližinami v odstínu Narvik Black. Kola z lehké slitiny o průměru 22 palců v lesklé černé barvě a kryt rezervního kola v barvě karoserie pak tvoří exkluzivní kombinaci pro tuto novou edici.  Barva Sedona Red je poprvé k vidění na Defenderu 130 a Defenderu 110 Sedona Edition a bude v nabídce pouze jeden rok.

Pro Sedona Edition je určen jedinečný nový volitelný polep kapoty, který zobrazuje topografii Sedony a odráží tak nezastavitelné schopnosti Defenderu vyrazit kamkoli i touhu po dobrodružství jeho zákazníků. Doplňky karoserie rozšiřuje volitelný boční nosič v odstínu Sedona Red ideální pro uložení mokrého nebo zabláceného oblečení či vybavení.

Interiér Defenderu Sedona Edition vychází z vysokého stupně výbavy Defender X-Dynamic HSE a je poprvé k dispozici s kůží Ebony Windsor a tkaninou Kvadrat, která je odolná a velice příjemná na dotek.

Sedadla jsou součástí nově představeného paketu Signature Interior Pack, který díky několika vylepšením poskytuje více luxusu a smyslu pro detail, na dotek příjemné nové materiály a praktické odkládací kapsy pro cestující vpředu.

Defender 130 Captain Chairs Pack: prvotřídní komfort ve druhé řadě sedadel

Nová luxusní samostatná sedadla, která jsou u Defenderu 130 k dispozici pro cestující ve druhé řadě, poskytují maximální pohodlí, prostor a všestrannost. Jsou od sebe oddělena uličkou, která umožňuje elegantní a bezproblémový přístup ke třetí řadě sedadel. Díky funkci vyhřívání a klimatizace jsou ideální pro dobrodružství po celém světě a přinášejí pohodlí i těm, kteří sedí ve druhé řadě.

Samostatné opěrky rukou na každém sedadle zvyšují pohodlí, zatímco ulička mezi sedadly přináší další prostor pro protažení nohou cestujícího sedícího ve třetí řadě uprostřed. Dvojice držáků nápojů na vyvýšené ploše hned za přední středovou konzolí je další praktický prvek a vytváří neformální předěl mezi sedadly.

Kapitánská sedadla ve druhé řadě mohou být u verzí Defender X a V8 stejně jako ta vpředu vybavena křídlovými opěrkami hlavy pro ještě větší pohodlí při delších cestách a dobrodružstvích. Ty jsou u výbavy X-Dynamic HSE k dispozici rovněž jako součást paketu Signature Interior Pack.

Nový Signature Interior Pack

Nový Signature Interior Pack kombinuje komplexní sadu vylepšení interiéru Defenderu napříč sedadly a povrchovými úpravami a vytváří výraznější prostředí. Signature Interior Pack je k dispozici pro všechna provedení karoserie a je standardem pro Defender X a V8, na přání je k dispozici i pro Defender Dynamic HSE.

Vpředu jsou ve 14 směrech elektricky nastavitelná sedadla s vyhříváním, klimatizováním, paměťovými funkcemi a s novými podpůrnými křídlovými opěrkami hlavy. U Defenderu 110 a 130 s křídlovými opěrkami hlavy jsou ve druhé řadě sedadla klimatizovaná. U Defenderu 110 a 130 mají cestující ve třetí řadě k dispozici vyhřívaná sedadla, která v chladném počasí zajišťují komfort pro všechny ve voze ať už sedí kdekoli.

Luxusní Signature Interior Pack přináší lepší, na dotek příjemnější materiály v celém interiéru Defenderu, včetně čalounění sedadel kůží Windsor a tkaninou Kvadrat, které jsou k dispozici v barvě Ebony nebo Caraway/Ebony, a New Ultrafabrics v barevné kombinaci Light Cloud/Lunar.

Sedadla doplňují měkčí akcenty v celém interiéru a na straně řidiče i spolujezdce nová boční kapsa na středové konzoli, která díky elastickým bokům a plstěnému obložení vnitřní strany umožňuje cestujícím vpředu bezpečně uschovat i menší předměty.

Charakteristický odhalený příčný nosník Defenderu má šedou kovovou barvu s práškovou povrchovou úpravou, zatímco tvarované lišty jsou provedeny v saténově černé barvě a jemné detaily interiéru jsou chromované. Signature Interior Pack navíc přidává na dotek příjemné semišové čalounění stropu v odstínu Light Cloud nebo Ebony, podle vybraných sedadel.

Defender je k dostání od 1 705 101 Kč. Defender 110 Sedona Edition je k dispozici od 2 930 342 Kč (na bázi high-spec X-Dynamic HSE).


Mám zájem

Další novinky

Albion Cars Off-Road Day 2024: Slunečný den a skvěle připravená trať zajistily dokonalý zážitek

Albion Cars Off-Road Day 2024: Slunečný den a skvěle připravená trať zajistily dokonalý zážitek

Ve středu 5. června si řada našich klientů a hostů užila v Trial Parku Sklenka nedaleko našeho čestlického dealerství nádherný den. Další ročník oblíbeného Albion Cars Off-Road Day vyšel na jedničku, a to nejen díky ideálnímu počasí a skvěle připravené trati, ale také díky všem hostům, kteří na Sklenku dorazili.

Zjistit více
Nový elektrický Range Rover: Testován tak, aby byl lídrem

Nový elektrický Range Rover: Testován tak, aby byl lídrem

Range Rover Electric se stane lídrem v oblasti elektrického pohonu, kultivovanosti a luxusního cestování. První prototypy se vydaly do několika lokalit s nejnáročnějšími podmínkami na světě. Čistě elektrický pohon je aktuálně testován v extrémních teplotách od -40 °C za polárním kruhem po +50 °C v rozpálených pouštích Blízkého východu.

Zjistit více
Výkon brzd Range Roveru Sport SV nastavuje nové standardy

Výkon brzd Range Roveru Sport SV nastavuje nové standardy

Moderní luxusní výkonná vlajková loď Range Roveru, Range Rover Sport SV MHEV, poháněná zážehovým V8 Twin Turbo s výkonem 635 koní, nedávno prokázala výkon a odolnost svého volitelného karbon-keramického brzdového systému. Absolvovala totiž dva týdny ježdění na okruhu Algarve International Circuit s jedinou sadou brzdových kotoučů a destiček.

Zjistit více
Land Rover představil Range Rover Sport v nové výbavě Stealth Pack

Land Rover představil Range Rover Sport v nové výbavě Stealth Pack

U nového Range Roveru Sport s volitelnou výbavou Stealth Pack se nepřehlédnutelně projevuje viscerální sportovní výkon tohoto modelu. Pečlivě propracovaný design podtrhuje decentní exteriér s propracovaným prémiovým metalickým lakem Carpathian Grey se saténovou ochrannou vrstvou. Ta kontrastuje s rozšířeným černým paketem, který zahrnuje výdechy na kapotě, nápisy, spodní přední a zadní nárazníky a boční prahy v lesklé barvě Narvik Black.

Zjistit více
Land Rover představuje nový vysoce výkonný Defender OCTA

Land Rover představuje nový vysoce výkonný Defender OCTA

Britská dobrodružná značka Defender v roce 2024 představí nového vysoce výkonného hrdinu do každého terénu: Nový Defender OCTA. Nová vlajková loď Defenderu bude zatím nejodolnější, nejschopnější a nejluxusnější verze v nabídce a vytyčí pro Defender nové teritorium.

Zjistit více
VIDEO: Hynek Čermák a limitka Defender Works V8 Trophy II

VIDEO: Hynek Čermák a limitka Defender Works V8 Trophy II

Herec a náš ambasador Hynek Čermák se k nám přijel podívat na jediný kus Defenderu Works V8 Trophy II v Česku a trochu si auto při té příležitosti prolezl a okomentoval ho. Nemohli jsme si tuhle příležitost nechat ujít a natočili jsme o autě s Hynkem video.

Zjistit více
Land Rover zahajuje testování nového prototypu elektrického Range Roveru

Land Rover zahajuje testování nového prototypu elektrického Range Roveru

Společnost Jaguar Land Rover otevřela pořadník pro svůj netrpělivě očekávaný elektrický model Range Rover, a to ještě před oficiálním spuštěním objednávek pro zákazníky.

Zjistit více
Beduíni, lovci i lord se svým sluhou: Slavnostně jsme otevřeli Albion Cars Brno

Beduíni, lovci i lord se svým sluhou: Slavnostně jsme otevřeli Albion Cars Brno

Značka Land Rover má na jižní Moravě nové reprezentativní sídlo v podobě showroomu Albion Cars na Heršpické ulici v Brně. Zcela nový autosalon se řadí mezi ty nejmodernější v Evropě a jeho slavnostní otevření na konci listopadu bylo výjimečnou podívanou.

Zjistit více
Továrna JLR v Nitře slaví páté výročí a potvrzuje elektrickou budoucnost

Továrna JLR v Nitře slaví páté výročí a potvrzuje elektrickou budoucnost

Společnost Jaguar Land Rover potvrdila, že její nejmodernější závod v Nitře na Slovensku bude vyrábět elektromobily v rámci strategie Reimagine. Automobilka počítá s uvedením devíti nových elektromobilů na trh do roku 2030.

Zjistit více
Land Rover nově nabízí pětiletou záruku na všechny nové modely Range Rover, Defender a Discovery

Land Rover nově nabízí pětiletou záruku na všechny nové modely Range Rover, Defender a Discovery

Zavedení prodloužené pětileté záruky od začátku září na všechny modely Range Rover, Defender a Discovery je důležitým krokem vedoucím ke zlepšení služeb poskytovaných zákazníkům automobilky Jaguar Land Rover během jejich vlastnictví.

Zjistit více
Rangeroverista Roman Holý: Zpátečka je klíč

Rangeroverista Roman Holý: Zpátečka je klíč

Král funku, milovník punku. A taky Prince. Táta, sběratel, hudební skladatel, zpěvák, frontman, producent a přemýšlivý chlapík s vášní pro život. Šumavský patriot, který osciluje mezi několika kapelami, projekty i hudebními styly. A užívá si to. Stejně jako přátel a lidí kolem sebe. Mluví rozvážně a věci umí pojmenovat, i když mnohdy s nadsázkou, obvykle trefně a nekompromisně. Jinak ale kolem jeho "afra" svítí aura spokojenosti a vděku za to, že už desítky let může dělat jen to, co ho baví.

Zjistit více
Očima prodejkyně Petry Špičkové: Range Rover a jeho luxus a zpracování

Očima prodejkyně Petry Špičkové: Range Rover a jeho luxus a zpracování

S jedním z nejluxusnějších off-roadů světa v reálu pravděpodobně nevyužijete schopnost překonat téměř metr hluboký brod. A dost možná s ním málokdy vyrazíte zdolávat blátivý terén, skály, písek. Ale o to v případě tohoto majestátního elegána asi ani nejde. Jde o to ho mít!

Zjistit více
Nový Range Rover Evoque: upravený design a sofistikované systémy

Nový Range Rover Evoque: upravený design a sofistikované systémy

Nový Range Rover Evoque má propracovaný a sofistikovaný design, který nyní inženýři obohatili o nejnovější systémy a luxusní materiály.

Zjistit více
Discovery Sport pro rok 2024: Luxusní interiér, větší všestrannost a nejmodernější systémy

Discovery Sport pro rok 2024: Luxusní interiér, větší všestrannost a nejmodernější systémy

Land Rover Discovery Sport je všestranný vůz s až sedmimístnou konfigurací interiéru, který se perfektně hodí například pro aktivní rodiny. V propracovaném a dramaticky vyhlížejícím interiéru mohou cestující využívat nejnovější informační a zábavní systém Pivi Pro na elegantním dotykovém displeji. Ten je vyroben z jednoho kusu lehce prohnutého skla. Taktéž mají k dispozici praktické úložné prostory, konfiguraci sedadel a systémy komfortní výbavy.

Zjistit více
Bahenní lázně na Sklence: Ani nepřízeň počasí letošní Off-Road Day nezkazila

Bahenní lázně na Sklence: Ani nepřízeň počasí letošní Off-Road Day nezkazila

Ve středu 7. června proběhl v terénním areálu Sklenka nedaleko našeho čestlického dealerství další ročník Albion Cars Off-Road Day. Předchozí tři dny před akcí poměrně vydatně pršelo, a to se podepsalo na stavu trati, která tak byla narozdíl od loňska mokrá a bahnitá. Ani to ale neodradilo naše klienty od testovacích jízd.

Zjistit více

Tato webová stránka používá cookies

Za účelem zkvalitnění našich služeb používáme na této stránce soubory cookies. Pro více informací přejděte na
Podmínky pro používání internetových stránek.

Funkční cookies Tyto cookies jsou nezbytné pro správné fungování webové stránky a proto je není možné vypnout.
Analytické cookies Analytické cookies nám pomáhají sledovat a analyzovat způsob v systému Google Analytics 4, jakým návštěvníci interagují s naší stránkou. Tyto informace nám umožňují vylepšovat obsah a poskytovat lepší uživatelský zážitek.
Marketingové cookies Čtení a zapisování cookies pro marketingové účely pro reklamní systémy jako je např. Google Ads či Sklik. Tyto cookies nám umožňují sledovat chování uživatelů a měřit výkon webu a efektivitu našich reklamních kampaní.
Personalizovaná reklama Remarketingové cookies nám umožňují prezentovat vám personalizovanou reklamu na základě vašich předchozích interakcí s naší stránkou v systémech jako je Google Ads, Sklik.
Využití osobních dat Touto volbou nastavíte souhlas s odesíláním a zpracováním vašich osobních údajů společnosti Google pro účely cílení a vyhodnocování online reklamy a cíleného marketingu.