OTEVŘELI JSME NOVÝ SHOWROOM LAND ROVER V BRNĚ

Jsme autorizovaný dealer Land Rover v Brně na Heršpické ulici. Provoz v moravské metropoli jsme zahájili v roce 2022 jako druhé dealerství Albion Cars v Česku. Naše dlouhodobá vize je soustředit se na nadstandardní služby a individuální péči odpovídající prémiové značce Land Rover.

NOVÝ SERVIS

Otevřeli jsme pro Vás autorizovaný servis vozů Jaguar a Land Rover v Brně na Heršpické ulici.

  • Vyzvedneme Váš vůz
  • Ručně umyjeme vůz po každém servisu
  • Používáme to nejkvalitnější servisní vybavení
  • Nabízíme možnost předváděcích jízd během servisu vozu (nutno objednat předem)
  • Máme krátké objednací termíny

OTEVÍRACÍ DOBA SERVISU:
Po–Pá: 7–18 h
So: 9–15 h

NOVÝ SHOWROOM

Na Heršpické jsme otevřeli nejmodernější showroom Land Rover ve střední Evropě. Unikátní prostory, luxusní vozy a ty nejlepší služby, to je Albion Cars Brno. Přijďte se přesvědčit na vlastní oči!

ADRESA:
Albion Cars Brno
Heršpická 788/9
639 00 Brno

OTEVÍRACÍ DOBA:
Po–Pá: 7–18 h
So: 9–15 h


tel. +420 736 677 677
e-mail: brno@albioncars.cz

Nejmodernější showroom
Land Rover v ČR

Na Heršpické jsme otevřeli nejmodernější showroom Land Rover v Česku. Elegantní a luxusní prostory dle nejnovějších standardů značky jsou důstojným sídlem pro vozy Land Rover.

Maximálně osobní přístup

Zákazník je u nás vždy na prvním místě a pro jeho spokojenost uděláme maximum. Soustředíme se na nadstandardní služby a maximálně osobní přístup. Naši prodejci jsou profesionálové v oboru a najdou pro Vás vždy to nejlepší řešení na míru, ať už se jedná o výběr vozu nebo financování. Náš milý personál Vás vždy přivítá úsměvem a i proto je radost se k nám vracet!

Velká nabídka skladových vozů ihned k odběru

Možnost výběru je klíčová. A u nás si vyberete, to vám garantujeme. Kromě nových vozů Land Rover můžete vybírat také z široké nabídky zánovních a ojetých vozů značek Jaguar a Land Rover. V případě zájmu Vám také můžeme dovézt skladový vůz z naší druhé pobočky v Čestlicích.

Profesionální personál

Naši prodejci i servisní technici jsou špičky ve svém oboru. Mají hluboké znalosti o vozidlech značky Land Rover a pravidelně procházejí odbornými školeními přímo od automobilky. U nás máte jistotu, že se o Vás stará profesionál. Za to dáme ruku do ohně.

Stabilní zázemí zavedené značky

Albion Cars s.r.o., autorizované dealerství značek Jaguar a Land Rover, jsme otevírali v říjnu roku 2015 v Čestlicích nedaleko Prahy. Již během prvního roku existence jsme si v Albion Cars vysloužili ocenění jako nejproduktivnější prodejce v ČR, abychom stejné ocenění obdrželi i v roce následujícím. Stejně tak jsme v Albion Cars byli oceněni za nejkreativnější a nejoriginálnější marketingové aktivity v ČR.


Naše dlouhodobá vize je soustředit se na nadstandardní služby a individuální péči odpovídající prémiovým značkám Jaguar a Land Rover. Těší nás, že vás nyní můžeme přivítat i v naší druhé pobočce v Brně na Heršpické ulici. Pokládáme si za čest zastupovat automobilku Jaguar Land Rover a těšíme se na shledanou.

KDE NÁS NAJDETE

Albion Cars Brno
Heršpická 788/9
639 00 Brno

Virtuální prohlídka

Prodej nových a ojetých vozů: Po–Pá 8–19 h
So 9–15 h

Servis a náhradní díly: Po–Pá 8–19 h
So 9–15 h

Prodej nových vozů: Po–Pá 7–18 h
So 9–15 h

Prodej ojetých vozů: Po–Pá 7–18 h
So 9–15 h

Servis a náhradní díly: Po–Pá 7–18 h
So 9–15 h

Náš tým